Про компанiю

Товариство з обмеженою відповідальністю «ГІДРОТЕХПРОЕКТ», засноване в 2007 році в складі Проектно-інжинірингового комплексу «Грант», в який так само входять ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ», ТОВ «МІЖВІДОМЧИЙ ЦЕНТР ІНЖЕНЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» і ТОВ «УКРАТОМЕНЕРГОПРОЕКТ». Компанія спеціалізується на проектуванні та наданні інжинірингових послуг в сфері гідроенергетичного і водогосподарського будівництва, а також в галузі освоєння відновлюваних джерел енергії в Україні та в інших країнах.

Стратегія ТОВ «ГІДРОТЕХПРОЕКТ» - робота в сучасному інформаційному середовищі і широке застосування інноваційних технологій при проектуванні складних енергетичних об'єктів.

Це передбачає, зокрема, інтеграцію різних комплексних систем автоматизованого проектування (САПР), що є одним з найбільш важливих умов ефективного управління всім життєвим циклом об'єкта.

Для виконання робіт на території України провідні інженери-проектувальники компанії мають кваліфікаційні сертифікати і особисті печатки.

На території Російської Федерації ТОВ «ГІДРОТЕХПРОЕКТ» виконує роботи, будучи членом СРО Некомерційного Партнерства «ЕНЕРГОПРОЕКТ» 

У січні 2011 року компанія була сертифікована за міжнародною системою якості ISO 9001: 2008, яка успішно впроваджена в нашому виробництві.