Проектно-інжиніринговий комплекс «ГРАНТ» відновлює роботу

24 лютого життя кожного українця змінилося назавжди, адже ми прокинулися о 5 годині ранку від вибухів.Російська Федерація підлоздійснила повномасштабне вторгнення на територію нашої суверенної держави.

На жаль, в Україні триває 15-й день війни і російські окупанти продовжують нещадно вбивати мирне населення і руйнувати наші міста і села. 

Містяни змушені ховатися в бомбосховищах, залишати свої домівки та тікати в пошуках безпечного місця для себе і родини. 
Наше рідне місто Харків стало однією з найгарячіших точок, бойові дії ведуться безупинно,  ворог безжалісно руйнує домівки, церкви, собори, університети, ТРЦ, зоопарки та  забирає найцінніше - людські життя…

Ми вдячні нашим захисникам, ЗСУ, теробороні, які дають гідну відсіч військам РФ. Ми дякуємо всім небайдужим, хто вирішив допомагати країні та народові шляхом волонтерства. Ми вдячні всім, хто докладає зусиль задля нашої перемоги!

Наразі керівництво ПРОЕКТНО-ІНЖИНІРИНГОВОГО КОМПЛЕКСУ «ГРАНТ» активно займається евакуацією працівників з родинами, допомагає з житлом, організовує безпечні робочі місця. 

Щосили намагаємося відновити і організувати злагоджену роботу колективу: налаштовуємо віддалений доступ, проводимо відео-конференції, забезпечуємо кожного необхідним обладнанням. Наш медичний персонал надає співробітникам онлайн-консультації, за потреби.

Наразі наша основна мета – це забезпечення безперебійної роботи енергетичної галузі – повноцінне виконання договорів, випуск проєктної документації, і як результат виплати заробітних плат, сплата податків іпідтримка економіки України. Зараз це наш фронт і зона відповідальності.

Українці – непереможна сильна нація, яка обов’язково здолає ворога! Ми будемо завжди захищати нашу неньку Україну та ніколи не віддамо окупантам! 

Ми відбудуємо наше рідне місто Харків, нашу площу Свободи, яка є символом перемоги кожного українця та особливо харків'янина.

Тримаймося, друзі, з нами правда! З нами весь світ! З нами Бог!

Слава Україні!